PROBLÉM S DATY?
ZDE NAJDETE ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

Počítač nezobrazuje nebo nerozpozná datový nosič, nezobrazí se např. Flash disk, pevný disk, mobilní zařízení, externí disk. Disk se netočí nebo vydává zvláštní zvuky (cvaká). Operační systém nelze spustit, při spuštění zamrzne, případně se systém samovolně a opakovaně restartuje. Data a soubory nelze kopírovat a mazat, jsou nepřístupné a poškozené, případně část souborů zcela chybí.

Diagnostiku zařízení provádíme do 24 hod od přijetí datového zařízení a nic za ni neplatíte. Po diagnostice zařízení Vás budeme kontaktovat, sdělíme typ a rozsah zjištěné závady, konkrétní cenu za obnovu dat a domluvíme se na dalším postupu.

Proces obnovy se liší případ o případu a závisí na množství dat a rozsahu poškození datového média. Může se jednat o opravu v rámci hodin až po opravu v rámci týdnů. Více informací a přesný odhad víme až po diagnostice zařízení, nelze jej říct předem.

Přesný ceník nelze specifikovat, protože každý případ obnovy dat je odlišný. Cena se odvíjí od délky řešení, technologické náročnosti a použitého materiálu. V orientačním ceníku si můžete vytvořit představu o ceně obnovy dat, ale konkrétní cenovou nabídku je možné vypracovat až na základě diagnostiky datového nosiče. Může nastat i situace, kdy se povede pouze částečná obnova dat, v tom případě se i snižuje výsledná cena za záchranu dat.

Pokud Vám cenová nabídka obnovy ztracených dat nevyhovuje, nic se neděje a paměťové médium Vám na naše náklady zašleme zpět na domluvenou adresu.

Zařízení nejrychlejší možnou cestou vypněte (např. vytažením ze zásuvky) a nesnažte se jakkoliv zařízení svépomocí opravit. Každý další start zařízení znamená riziko pro Vaše data. Obraťte se na profesionální firmu zabývající se záchranou dat. Zavolejte nám, napište nebo vyplňte kontaktní formulář. Pokuste se vzpomenout, kde byla Vaše data uložena, kolik kapacity přibližně zabírala a jaká hesla máte nastavena. Havarované zařízení nám svěřte a my do 24 hod provedeme ZDARMA diagnostiku.

Pro zaslání datového nosiče doporučujeme využít kurýrní doručovací službu nebo doručovací službu EMS od České pošty, kdy je garantované doručení do následujícího dne (i v sobotu). Další možností předání datového nosiče je osobní předání, kdy si předem telefonicky domluvíme místo setkání a často si s klienty i popovídáme nad kávou.

Běžně nastávají dvě varianty - zákazník spolu s poškozeným nosičem dat zašle i nový datový nosič, na který obnovená data a soubory nahrajeme. Pokud se tak nestane (a rozhodně to nevadí), radíme klientům, aby si na internetu našli takový datový nosič, který jim vyhovuje, a poslali nám link. My se postaráme o všechno ostatní - disk objednáme k nám na pobočku a cenu nosiče Vám vyfakturujeme ve stejné výši. Je úplně jedno, zda datový nosič bude z eshopu Alza.cz, czc.cz nebo eshopu Vašeho dobrého kamaráda.

Pokud byste potřebovali s výběrem datového nosiče poradit, rádi Vám doporučíme alternativy a Vy si můžete vybrat nejvhodnější variantu.

Po obnově dat a souborů Vám zašleme na předem domluvenou adresu data zpět, poštovné za odeslání balíku hradit nemusíte, to platíme my.

Zajišťujeme záchranu a obnovu dat a poškozených souborů, nezabýváme se opravou datových nosičů. Naopak při obnově ztracených dat se původní datový nosič mnohdy ještě více znehodnotí. I kdyby tomu tak nebylo, datové médium, které se jednou začne chovat nestandardně nebo přestane fungovat, nedoporučujeme dále používat, jelikož je to signál, že se proces bude brzy opakovat a může dojít k mnohem závažnější ztrátě dat.

Preferujeme bezhotovostní platby. Po úspěšné záchraně dat Vám odešleme obnovená data zpět na domluvenou adresu a vystavíme fakturu se splatností 14 dní. Je možné také platit hotově nebo kartou při osobním předání na pobočce (osobní předání je možné pouze po předchozí telefonické domluvě).

Ano, můžete a za zpětnou vazbu Vám budeme velmi vděční! Reference a můžete vyplnit na https://www.firmy.cz/detail/12997591-poskozenadata-cz-brno-pisarky.html v sekci Hodnocení.

NA ZTRACENÁ DATA JSME ODBORNÍCI

Specializujeme se na obnovu smazaných souborů a dat z HDD a SSD disků (pevných disků nebo hard disků) a ostatních datových nosičů, jako jsou externí pevné disky, Flash disky, SD karty, CD/DVD, diskety. Zajistíme obnovu smazaných fotek, videí, zpráv a kontaktů z mobilních zařízení s operačním systémem iOS i Android. Umíme obnovit soubory z vysypaného koše, zformátovaná data nebo smazané zprávy z WhatsApp.

Bc. Jan Ryšávka

Honza má více než desetiletou praxi se správou počítačů a serverů, hardwaru, operačními systémy a uživatelským komfortem. Zná potřeby zákazníků a umí jim pečlivě naslouchat. Postupně se vyprofiloval na analýzu havárií datových zařízení, jejich předcházení a důslednému zálohování. Svými znalostmi a kontakty v tomto oboru vyniká a rovněž úzce spolupracuje s ostatními hráči v České republice i zahraničí. Má silného obchodního ducha a jako někdejší sportovec i silný smysl pro fair play.